31.01.2006 10:39

ФІФА: на НСК “Олімпійський” буде заборонено офіційні матчі

Національна федерація отримала листа з ФІФА щодо будівництва на площі перед НСК “Олімпійський”
Наводимо його у повному обсязі.

- Повідомляємо вам про те, що протягом відбірного етапу Кубка світу-2006 представники ФІФА, які виконували обов'язки офіційних делегатів на матчах, що проводилися на стадіоні НСК "Олімпійський" у Києві, систематично порушували питання про те, що даний стадіон не відповідає вимогам ФІФА з безпеки й охорони громадського порядку через будівельні роботи на площі навпроти стадіону, - йдеться в офіційному зверненні ФІФА. -Нам також повідомили, що пан Волкер, експерт УЄФА, докладно вивчив цю ситуацію і негативно оцінив її, заявивши про те, що від початку ідея вказаного будівництва була некоректною.

З огляду на вищевикладене ми просимо вас взяти до відома, що у випадку, якщо проблему будівництва, яке порушує рівень стандартів з безпеки й охорони громадського порядку під час проведення міжнародних футбольних матчів на НСК “Олімпійський”, не буде усунуто, то ФІФА буде змушена заборонити проведення матчів, що проводяться під егідою ФІФА, на згаданому стадіоні.

Дякуємо за розуміння в даному питанні.

Урс Лінсі
Генеральний секретар ФІФА

Эмбрион с иммунитетом к ВИЧ создали российские генетики Экстремальные игры – настоящие эмоции В Сураже преобразили дворы и установили детские площадки В пятницу брянцам обещают +28ºC В Выгоничском районе утонул мужчина

Лента новостей