12.03.2009 8:20

Франція повертається у військові структури НАТО

Франція повертається у військові структури НАТО. Про це заявив президент країни Николя Саркозі, передає радіо "Свобода". Н.Саркозі відзначив, що після цього кроку Франція стане сильнішою і впливовішою.

Також, за словами глави французької держави, якщо Франція візьме на себе всю повноту відповідальності, вплив Європи і НАТО виросте, і НАТО більше не буде організацією, в якій домінують виключно США.

Франція вийшла з військового командування Північноатлантичного альянсу в 1966 р. за рішенням тодішнього президента Шарля де Голля.

Франція і ФРН є противниками прийому України до Альянсу в найближчому майбутньому.

Нагадаємо, до України прибула делегація НАТО для обговорення оновлення концепції військової співпраці Україна-НАТО, стану підготовки військових аспектів річної національної програми Україна-НАТО, а також участь підрозділів Збройних сил України в операціях з підтримки миру під проводом НАТО.

5 березня ц.р. на зустрічі міністрів закордонних справ країн-учасниць НАТО в Брюсселі держсекретар США Хілларі Клінтон висловила думку, що Північноатлантичному альянсу слід залишити двері відкритими для вступу таких держав, як Україна і Грузія.

У січні генеральний секретар Альянса Яап де Хооп Схеффер заявив, що НАТО може відновити дискусії про приєднання України до ПДЧ.

Михаил Пелег - индивидуальный дизайн для каждого Профилактика и лечение гастрита Укрощение юзеров компанией Неоторг (Neotorg) — отзывы и что с ними делать Продвижение сайтов на базe готовых решений в Запорожье Открытие счета для ИП

Лента новостей