31.01.2007 11:52

Конгрес США розкритикував політику Білого Дому щодо запобігання глобальному потеплінню

Конгрес США розкритикував політику Білого Дому щодо запобігання глобальному потеплінню. Демократи твердять, що адміністрація Буша вже давно знала про загрозу глобального потепління, однак відмовлялася офіційно її визнати. Причому уряд Джорджа Буша робив усе, щоб приховати цю інформацію як від конгресу, так і від пересічних громадян. За словами конгресмена Ваксмана, уряд втручався в роботу науковців, які досліджували проблему глобального потепління, та забороняв їм оприлюднювати результати їхньої праці.

Генрі Ваксман, конгресмен: "Ми знаємо, що Білий Дім має документи, які засвідчують, що представники адміністрації неодноразово вводили в оману суспільство, публічно висловлюючи сумнів у правдивості попереджень вчених про глобальне потепління."

В Брянске из земли забил гейзер «Теракт — это то, что нас в будущем ждёт»: воспитательница детсада записала видеообращение к властям В Брянске ревнивая дама выведала телефонные тайны возлюбленного Депутат сбросил 6 килограммов, стараясь прожить на 3,5 тысячи рублей Новый герой Карачева. Подросток спас жизнь мужчине.

Лента новостей