31.01.2007 11:52

Конгрес США розкритикував політику Білого Дому щодо запобігання глобальному потеплінню

Конгрес США розкритикував політику Білого Дому щодо запобігання глобальному потеплінню. Демократи твердять, що адміністрація Буша вже давно знала про загрозу глобального потепління, однак відмовлялася офіційно її визнати. Причому уряд Джорджа Буша робив усе, щоб приховати цю інформацію як від конгресу, так і від пересічних громадян. За словами конгресмена Ваксмана, уряд втручався в роботу науковців, які досліджували проблему глобального потепління, та забороняв їм оприлюднювати результати їхньої праці.

Генрі Ваксман, конгресмен: "Ми знаємо, що Білий Дім має документи, які засвідчують, що представники адміністрації неодноразово вводили в оману суспільство, публічно висловлюючи сумнів у правдивості попереджень вчених про глобальне потепління."

В Брянске заработает «горячая линия» по вопросам прав защиты детей и родителей Глава МИД России пошутил о волках В Севске 26-летний автомобилист покалечил пожилую велосипедистку В годовщину путча вспоминают про Ельцина В Брянске отметили 150 День рождения почтовой открытки

Лента новостей