15.11.2006 10:37

'Океан Ельзи' видали благодійний сингл

Продовжуючи практику випуску синглів, гурт «Океан Ельзи» презентував черговий окремник «Веселі брате часи настали». З 14 листопада диск, вміст якого складають сама пісня та кліп на неї, можна придбати в українських музичних крамницях.

Видати пісню окремим синглом музиканти вирішили з особливою метою - всі кошти, отримані від продажу синглу, призначені обласному спеціалізованому будинку дитини в місті Макіївка Донецької області. В цьому інтернаті живуть понад 80 дітей, 37 з яких ВІЛ інфіковані. Власне, учасники «Океану Ельзи» фінансово і морально допомагають цим дітям останні роки, проте це не афішувалося. Але, на думку музикантів, з огляду на те, що найбліьшою проблемою цих дітей є відсутність в нашій країні толерантності до ВІЛ-інфікованих людей, треба привертати увагу до цієї проблеми. Тому що, отримавши від народження статус ВІЛ-позитивної людини, такі діти не мають доступу до багатьох сфер життя.

«Ми хочемо закликати всіх до толерантності. Треба культивувати в суспільстві якості доброти і допомагати тим, хто слабший. Це не разова подія, ми будемо допомагати дітям матеріально, і, наскільки це можливо, морально, скільки буде сил», - каже Славко Вакарчук.

Також фронтмен «Океану Ельзи» зізнався, що під час розміщення пісні «Веселі брате часи настали» в теле- і радіоефірі, гурт «Океан Ельзи» вперше за останні шість років почув на свою адресу слово «неформат». «Так відповіли не всі, але деякі редактори. Але я про це не шкодую, і думаю, що своє призначення пісня виконає і без жорстких ротацій», - впевнений співак.

Популярные мифы об интимных отношениях Образование без границ: онлайн-успех с MITM Institute Каменный утеплитель для бань и саун: выбор и монтаж Сияние изысканности: белое золото и бриллианты Химическая полировка автомобиля - возвращение блеска и защиты.

Лента новостей