04.04.2006 12:13

Президент України провів зустріч з Головою Верховної Ради Володимиром Литвином

Президент України провів зустріч з Головою Верховної Ради Володимиром ЛитвиномПрезидент України провів зустріч з Головою Верховної Ради Володимиром ЛитвиномОцінюючи роботу українського парламенту, Віктор Ющенко відзначив, що Верховна Рада зробила значний «крок назустріч демократизації України».

Під час зустрічі Президент України наголосив, що вважає необхідним, аби в останній день роботи парламенту ІV скликання 4 квітня було розглянуто питання про недоторканність депутатів місцевих рад. Окрім того, нагально важливим В. Ющенко вважає і розгляд ВР питання обрання суддів Конституційного Суду за квотою парламенту і приведення до присяги суддів, призначених Президентом України та обраних за квотою на з’їзді суддів. «Я переконаний, що у Верховної Ради є можливість завтра дати відповідь на питання організації роботи КС, сформувати його членство», – сказав Глава держави.

У свою чергу, В. Литвин зазначив, що у вівторок у ході пленарного засідання депутатам буде запропоновано розглянути низку питань, серед яких зокрема і законопроекти, до яких Президент України застосував право вето. Він також не виключив, що парламент розгляне постанови про проведення перерахунку результатів голосування до ВР.

Рейтинг бирж криптовалют и аналитика Качественные кастрюли из нержавейки Актуальные экскурсии из Анталии 2018 Несколько новых способов интернет – заработка Надежные и удобные матрасы

Лента новостей