04.04.2006 12:13

Президент України провів зустріч з Головою Верховної Ради Володимиром Литвином

Президент України провів зустріч з Головою Верховної Ради Володимиром ЛитвиномПрезидент України провів зустріч з Головою Верховної Ради Володимиром ЛитвиномОцінюючи роботу українського парламенту, Віктор Ющенко відзначив, що Верховна Рада зробила значний «крок назустріч демократизації України».

Під час зустрічі Президент України наголосив, що вважає необхідним, аби в останній день роботи парламенту ІV скликання 4 квітня було розглянуто питання про недоторканність депутатів місцевих рад. Окрім того, нагально важливим В. Ющенко вважає і розгляд ВР питання обрання суддів Конституційного Суду за квотою парламенту і приведення до присяги суддів, призначених Президентом України та обраних за квотою на з’їзді суддів. «Я переконаний, що у Верховної Ради є можливість завтра дати відповідь на питання організації роботи КС, сформувати його членство», – сказав Глава держави.

У свою чергу, В. Литвин зазначив, що у вівторок у ході пленарного засідання депутатам буде запропоновано розглянути низку питань, серед яких зокрема і законопроекти, до яких Президент України застосував право вето. Він також не виключив, що парламент розгляне постанови про проведення перерахунку результатів голосування до ВР.

Компания Toyota показала тизер "большого Приуса" Как найти телефон предприятия в Самаре? Игры для всех Рейтинг бирж криптовалют и аналитика Самый точный таймер

Лента новостей