06.11.2007 12:59

«Яких змін потребує медійне законодавство після виборчої компанії 2007 року».

6 листопада, у вівторок, з 11. 00 по 14. 00 у конференц – залі готелю «Опера» буде проведено круглий стіл на тему: «Яких змін потребує медійне законодавство після виборчої компанії 2007 року».6 листопада, у вівторок, з 11.00 по 14.00 у конференц – залі готелю «Опера» буде проведено круглий стіл на тему: «Яких змін потребує медійне законодавство після виборчої компанії 2007 року».

Організаторами круглого столу виступили: «Центр суспільних медіа», «Індустріальний телевізійний комітет», «Незалежна асоціація телерадіомовників» та «Інститут Медіа Права».
У обговоренні запропонованої теми візьмуть участь кандидат у народні депутати, Голова Комітету з питань свободи слова та інформації Верховної Ради 5-го скликання Андрій Шевченко; виконавчий директор „ІTK" Катерина Котенко; виконавчий директор „НАМ" Катерина М'ясникова; відомий медіа-юрист та директор „Інституту Медіа Права" Тарас Шевченко; Голова Державного комітету телебачення та радіомовлення України Едуард Прутнік, радник Голови Держкомтелерадіо Ігор Чабан; Голова Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Віталій Шевченко; заступник Голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера; член Центральної виборчої комісії Ігор Жиденко; кандидат у народні депутати від блоку „НАША УКРАЇНА –НАРОДНА САМООБОРОНА" Юрій Стець; кандидат у народні депутат від „Блоку Юлії Тимошенко" Віктор Уколов; відомий політтехнолог та медіа-менеджер Олег Медведєв.

Бесплатные игры с огоньком для тех, кто жаждет адреналина Возможности резервного хранения данных и работы в удаленном режиме Началось публичное тестирование Internet Explorer 7 Древесина – стройматериал будущего Нужно ли нам СРО и как вступить в организацию?

Лента новостей