07.02.2007 22:59

Калиниченко рятує Україну від поразки

Збірна України у своєму першому матчі у 2007 році в Тель-Авіві зіграла унічию з рахунком 1:1 з командою Ізраїлю. Товариський матч з ізраїльською командою показав, що команда Блохіна за час простою не втратила зіграності, а також придбала двох новачків, які вже зараз можуть забронювати собі місце в стартовому складі команди. Перш за все мова йде про лівого захисника Олександра Романчука та центрального оборонця Дмитра Чигринського. Перший довів, що у Блохіна повинна зникнути головна біль із заміною на лівому фланзі Несмачного, який застопорився у своєму прогресі і лише скочується вниз, а Чигринський своєю надійною грою в парі з Русолом можуть скласти найдіну пару в центрі захисту.Дав відіграти весь матч Блохін і ще одному умовному новачку гравцю голландського "Гронінгена" Левченку, який і не особливо виділявся в грі, але проробив великий об`єм роботи в центрі поля та допомагав партнерам у захисті.Фото ReutersУ всьому іншому стартовий склад збірної України був традиційним. Шевченко з Вороніним в атаці, Тимощук опорний, Калиниченко під форвардами, Гусєв та Єзерський на правому фланзі та замість Шовковського місце у воротах на весь матч зайняв Шуст.Стартові хвилини матчу обидві команди розпочали з пристойних швидкостей і не було помітно, що більшість гравців збірної України лише входять у сезон. На 9 хвилині Тимощук потужним ударом із-за меж штрафного змушує вступити в гру воротаря збірної Ізраїлю.За хвилину вже атака на ворота Шуста ледве не закінчилася голом у ворота українців. Після прострілу з лівого флангу Гусєв ледве не поцілив у власні ворота і м`яч пройшов у кількох сантиметрах над поперечиною. Десь хвилини з 15 українці повністю заволоділи ігровою ініціативою і було тяжко пригадати товариський матч, в якому синьо-жовті так невимушено та самовіддано боролися за м`яч та розуміли один одного з пів-погляду.Приємно здивував і Шевченко. І хоча капітан збірної України знову не забив, але відіграв як в старі-добрі часи. Форвард "Челсі" не тільки встигав в атаці, але й відпрацьовував в захисті, пресингував і зовсім не кричав на своїх партнерів, коли ті віддавали пас не йому.Фото АРНа 19 хвилині Шевченко зі своєї точки зі штрафного намагався закрутити м`яч в дальню 9-ку, але трохи не влучно.27 хвилина ознаменувалася найреальнішим моментом українців забити. Шевченко на правому фланзі отримав м`яч від Вороніна і пробігши метрів з 30 відпасував на Калиниченка, який вже перебував у штрафній і міг сам пробивати, але скинув трохи назад на Вороніна, який з 10 метрів не влучив навіть у ворота. Не фартить форварду "Байера" останнім часом, то в штангу двічі за матч влучить, хоча відпрацьовує в грі на всі 100%.За дві хвилини українці знову могли забивати. Цього разу вже Воронін пасує на Гусєва, який з близької відстані пробиває прямо у воротаря. Після двох змарнованих нагод синьо-жовті привезли гол у власні ворота. Фото ReutersПісля подачі у штрафний майданчик Шуст вибиває м`яч кулаком прямо на ногу Бадіру, який з 19 метрів б`є у верхній кут воріт, в які ще не встиг повернутися воротар "Шахтаря" - 1:0.Після пропущеного голу темп гри впав і збірна України заграла якось інертно і дві команди були схожі одна на одну.На початку другого тайму Блохін зробив дві заміни: Вороніна замінив Мілевський, а Тимощука Михалик.У перші 10 хвилин на полі точилася рівна гра без моментів і найцікавіший епізод виник за участю Олега Блохіна. Коли в одній з атак Мілевського збили в центрі поля, то Блохін, звертаючись до судді, вимагав показати гравцю ізраїльської команди жовту картку і супроводжував це кількома репліками на англійській. Коли ж іспанський рефері Родрігес втомився вислуховувати догани від тренера української команди, то підбіг до нього і сказав, що якщо Олег Володимирович не перестане коментувати дії судді, то буде вилучений на трибуни і додав: "О`кей". Блохін відразу ж відповів: "О`кей, О`кей", потискаючи плечима.Через джві хвилини українці ледве не підтвердили "о`кей" Блохіна. Спочатку Чигринський не зумів замкнути з кількох метрів простріл, а за хвилину вже Єзерський скидував головою на Мілевського, котрий не влучив по м`ячу, коли до воріт було два метра. Ізраїль також відповів гострою атакою, яка завершилася ударом метрів з 18 одноклубника Шевченка Бен Саара, але повз ворота.На 60 хвилині Блохін міняє і Шевченка, випустивши замість нього Бєліка. У подальші хвилин 10 на полі йшла зовсім товариська гра без моментів, без загострення, і без бажання футболістів обох команд, щось створювати.Фото ReutersКоли здавалося, що Україні так і не вдасться зрівняти рахунок та принаймні не було помітно, за рахунок чого це може статися, то нам допоміг на Землі Обетованій сам Бог і можливо трохи суддя... На лінії штрафного майданчика Ротань бореться за м`яч і при цьому трохи підіграє рукою і його збиває захисник господарів. Суддя вказує на пенальті, хоча гравці збірної Ізраїлю і сперечаються і вказують, що порушення було за межами штрафного майданчика.Вирок на 11 метрів пішов виконувати Калиниченко. Перший удар півзахисника воротар відбиває і від його рук м`яч влучає в штангу, а від неї прямо на ногу Калиниченку, який з другої спроби зрівнює рахунок - 1:1. Могли українці наприкінці матчу і вирвати перемогу, але м`яч з ноги Єзерського, що з кількох метрів збирався розстріляти ворота, зняв захисник. Ізраїль - Україна - 1:1 (1:0)Голи: 1:0 Бадір (37), 1:1 Калиниченко (72)Нереалізований пенальті: Калиниченко (72) Ізраїль: Ават, Шпонгін, Бен Хаім, Бенадо, Гершон, Зів, Бадір, Туама (Катан, 81), Бенаюн, Бен Саар (Балілі, 69), Бен ШушанУкраїна: Шуст, Єзерський, Русол, Чигринський, Романчук (Свидерський, 61), Тимощук (Михалик, 46), Левченко, Гусєв (Ротань, 60), Калениченко, Воронін (Мілевський, 46), Шевченко (Бєлік, 60).

Умер Андрей Мягков Более трехсот жителей Брянской области заразились ВИЧ в этом году Футболист Дзюба озвучил «Яндекс. Навигатор» В честь Камозина в Брянске проведут воздушный праздник Резкое потепление ждут в Челябинской области. Первая жара