07.02.2007 23:00

Нічия за якою проглядаються перемоги

Молодіжна збірна України, яка в оновленому складі провела лише четверту гру, у середу завершила унічию (0:0) товариський двобій з командою Ізраїлю. Ізраїльські футболісти, які є фіналістами Євро-2007, лише на початку матчу виглядали переважніше за підопічних Олексія Михайличенка. Вже на 5 хвилині гри Дейнан вийшов сам на сам з Рибкою, але не зумів переграти воротаря синьо-жовтих. Надалі небезпека найбільше запам`яталася біля воріт господарів. Найреальніший шанс забити у першому таймі мав Денис Кулаков, який з 12 метрів пробив набагато вище воріт. Ближче до завершення стартової 45-хвилинки з розвороту пробивав Олійник і трохи вище поперечини воріт.У перерві Михайличенко замінив Прийомова, Кулакова та Зелді, в яких не зовісм клеїлася гра і випустив братів Пашаєвих та Мілько, чим зміцнив центрі поля та фланги і зробив їх більш активними.У другому таймі обидві команди показали більш обережний і менш швидкісний футбол і практично без гольових моментів, але й без провалів у захисту. Українці володіли перевагою, багато били по воротах, комбінували, але створити гол так і не зуміли.В останні 10 хвилин матчу лише вчасний вихід з воріт Мартищука врятував українські ворота від голу.У цілому за підбором гравців, за їх вже нинішнім рівнем гри, у цієї команди Михайличенка не менший потенціал, ніж у минулорічної "молодіжки", яка на Європі виборола срібло.Товариський матч.Ізраїль (U-21) - Україна (U-21) - 0:0Україна: 1. Рибка (Мартищук 45), 2. Полянський, 3. Коротецький, 5. Федорів, 6. Допілка, 8. Кулаков (Пашаєв. М 46), 10. Олійник (Гладкий 74), 11. Фомін (Батальский 61), 15. Прийомов (Мілько 46), 16. Зелді (Пашаєв. П 46), 17. Мандзюк.

Жириновский об акции в Москве: угроза государству В темное время суток брянские школьники устроили на улице флешмоб В Челябинске с 10 этажа выпала школьница Со скоростью пяти атомных бомб в секунду нагревается океан Для Путина патриотизм - это идея, а для россиян - чувство!